Laikrodžiai MADO — tai ne tik japonų stiliaus gaminiai, tai tikri meno kūriniai, apjungiantys daugelį amžių gyvuojančias Japonijos tradicijas ir šiuolaikinius elementus.

Sieniniai laikrodžiai MADO pasižymi ypatinga filosofija. Jie įkūnija gilų ir daugiabriaunį, kaip ir pats gyvenimas, grožio, elegancijos ir praktiškumo pasaulį, gėrio harmoniją ir buvimo džiaugsmą.

Japonų kalboje MADO reiškia „lang“. Žiūrėdamas pro langą, žmogus pažįsta grožį, ir jį supančio pasaulio nepakartojamumą. Jis gali gėrėtis tolimomis žvaigždėmis, saulėtekiais ir saulėlydžiais, mėgautis buvimu prie jūros platybių ir pan. Juk per langus į žmogaus pasaulį patenka ir saulės šviesa ir kerintys gamtos garsai.

Laikrodžiai MADO simbolizuoja galimybę pažinti kitos šalies pasaulį ar bent pasigėrėti rytų kultūros paslaptimis, grožiu bei ypatumais. Toje šalyje tikima, jog tik tas žmogus gali pasinaudoti visais pasaulio turtais ir jo unikalumu, kuris geba matyti grožį kiekvienoje jų supančios aplinkos dalelėje, tas kuris vertina tikrąsias vertybes ir siekia tobulumo.

Japonų sieninių laikrodžių MADO dizainas išskirtinis, kiekviena jo dalis unikali ir nepakartojama. Talentingi meistrai kiekviename gaminyje palieka savo sielos dalelę. Jų darbas – siekti, kad japonų sieniniai laikrodžiai MADO simbolizuotų amžinąsias žmogiškąsias vertybes: meilę, laimę, gerumą, nuolatinį savęs tobulinimą, dvasingumą. Kiekvienas atskiras gaminys specialistų kuriamas iki tobulo išpildymo.

Japonų sieniniai laikrodžiai MADO gaminami iš skirtingų medienos rūšių: kedro, buko, tuopos, platano, bambuko ir pušies. Laikrodžių gamyboje naudojamos ir kitokios medžiagos: mineralinis stiklas, kvarcinis smėlis, metalas, keramika, augalų ir vabzdžių muliažai. Jūsų interjerui siūlomuose mūsų sieniniuose laikrodžiuose naudojami patikimi firminiai kvarciniai mechanizmai, jų dėka sekundinė rodyklė juda ypač sklandžiai.

Japonų sieninių laikrodžių Mado prekės ženklas pasirodė 1995 m. Šie gaminiai reguliariai pristatomi įvairiose prestižinėse tarptautinėse parodose, kurios vyksta Tokijuje, Frankfurte prie Maino. Bazelyje, Miunchene, Prahoje, Lione, Maskvoje, Kijeve ir Honkonge. Gaminiai ne buvo apdovanoti įvairiose nominacijose.